Provozní doba

Pondělí – Pátek8:00 – 17:00
Sobota8:00 – 12:00
NeděleZavřeno
Zobrazit kontaktní údaje
Ukázat na mapě
Banner 6 Banner 4Banner 3Banner 2Banner 1

Doplňujeme tým!!!

Vzhledem k tomu že, se kvapem blíží zahradnická sezóna, tak vyhlašujeme výběrové řízení na pozici zahradník.

Hledáme:

Zahradníka, muže (vzhledem k fyzické náročnosti), vyučeného nebo zahradníka s praxí (na vyučení netrváme).

Pracovní náplň:

  • realizace zahrad - terénní úpravy, příprava pro výsev trávníků, výsadba rostlin ….

  • údržba zahrad - sečení trávníků, pletí záhonů, ošetřování keřů a stromů …..

  • pěstební činnosti - ošetřování rostlin v areálu firmy, přesazová rostlin, příprava techniky, údržba areálu …..

Požadujeme:

  • odborné znalosti - základní znalosti rostlina a postupů při jejich výsadbě

  • časovou flexibilitu

  • samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí firmy s 25 letou praxí

  • zajímavé a kreativní zaměstnání

  • po zapracování odpovídající finanční ohodnocení

  • po zapracování možnost osobního vzdělávání (kurzy a školení související s profesí)

Své životopisy zasílejte na email : blazej@zahrada-stella.cz